Втілюємо проекти та заходи, що розширюють географію експорту українських компаній

Про нашу діяльність
Надаємо послуги у сфері зовнішньоекономічної та виставкової діяльності.
Об'єднані заради експортного прориву - це не просто амбітна мрія, з якої почалася наша історія менше 7 років назад, але і реальність, яку ми з тих пір щоразу втілюємо у кожній події та кожному новому проекті.

Усі проекти та події, до яких залучені наші клієнти, сприяють розширенню їх присутності на закордонних ринках. І це головний результат і головна оцінка нашої роботи.
На сьогодні у нас за плечима колективні та індивідуальні стенди українських експортерів на міжнародних виставках у більше ніж 15 країнах; цілий ряд організованих зарубіжних торгових місій та ділових візитів; спільні проекти з ДУ "Офіс з просування експорту України"; плідна кооперація з Київською ТПП, налагоджена комунікація із зарубіжними торгово-промисловими палатами та посольствами; співпраця із українськими та закордонними державними і приватними компаніями і структурами; партнерство із Радою з питань експорту продовольства (UFEB).Ми закохані у свою справу і це завжди відчувають наші клієнти та партнери
 • Ірина Зеленіна
  Директор
  Усі види наших активностей та кооперації, дозволяють нам активно промотувати українського виробника і Україну, як бренд, що вартий довіри. А українським виробникам завжди є що продемонструвати і чим здивувати світ.
 • Ігор Жданов
  Заступник директора. Менеджер виставкових проектів.
  Ми пишаємося тим, що своєю діяльністю по організації колективних стендів на ключових міжнародних виставках, ми сприяємо об'єднанню українських компаній в єдиний пул, що створює позитивний синергетичнний ефект.
 • Анна Бондар
  Менеджер ЗЕД. PR-менеджер
  Експорт - це складна, але надзвичайно цікава комбінація економіки, фінансів, менеджменту, комунікацій, знання права, туризму, психології, і все це з додаванням міжнародної "перчинки". Це по-справжньому надихає.
НАША МІСІЯ:

Enrich | Promote |Consolidate
[ENRICH] Відкривати нові горизонти як для компаній, так і для кожної окремої людини

[PROMOTE] Робити впізнаваними Україну та українських виробників у різних куточках світу

[CONSOLIDATE] Об'єднувати людей і компанії
Наші клієнти
Серед наших клієнтів - як провідні великі українські компанії, так і компанії МСБ.
20%
Експортери обладнання для харчової промисловості
75%
Експортери продуктів харчування
5%
Експортери інших товарів
Ключові партнери