Новини та корисні матеріали
Новини

Україна візьме участь у міжнародній продовольчій виставці Gulfood 2021

Українські компанії попри всі труднощі та виклики, візьмуть участь у  міжнародній виставці Gulfood 2021, що стане першою масштабною офлайн подією у сфері сектору продуктів харчування після початку світової пандемії. 

Так, команда Центру підтримки експорту КТПП за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" представить колективний стенд у складі 33 компаній-експортерів. Серед учасників вже традиційно будуть потужні гравці українського продовольчого сектору. При цьому, варто відмітити, що цього року, на стенді буде широко предавлений малий та середній бізнес. 

Як і у попередні роки, продуктова лінійка колективного стенду диверсифікована: українські експортери пропонують іноземним покупцям молочну та м’ясну продукцію, сири, соняшникову олію, волоські горіхи, зернові, яєчну продукцію, дитяче харчування, соуси, снеки, солодощі, мед, морозиво, томатну пасту та інші продукти. Примітно, що на стенді серед учасників є сертифіковані органічні виробники, виробники HALAL та “free-from” продукції, і частка компаній з продукцією з високою доданою вартістю стабільно збільшується з року в рік.

Даний колективний стенд буде розташований у найбільш відвідуваному павільйоні виставки поруч із національними та колективними експозиціями інших країн. Забудова стенду, який складається з двох частин, буде реалізована в рамках єдиного концепту із використанням вже впізнаваного офіційного експортного бренду України "Trade with Ukraine". 

Gulfood - це одна з найбільших та авторитетних міжнародних продовольчих виставок світу, яка щорічно збирає до 5 тис. експонентів та близько 100 тис. відвідувачів зі 182 країн світу. При цьому виставка є ключовою на Близькому Сході, участь у якій відкриває компаніям доступ до ринку ОАЕ та інших країн регіону Близького Сходу, Африки та Азії, дозволяє знайти потенційних покупців, отримати зворотній зв'язок про нові продукти, підтримувати пізнаваність бренду серед уже існуючих клієнтів та досліджувати ринкові тенденції та світові тренди. 
___________________
Довідково:
Центр підтримки експорту КТПП - на ринку з 2016 року, є організатором найбільших колективних  стендів українських експортерів на міжнародних виставках Gulfood, SIAL Paris, Anuga, Alimentaria, PLMA та ін. Надає послуги у сфері виставкового та експортного консалтингу. 
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.