Новини

Результати роботи за 2022 рік

Підсумки року... У цьому році, мабуть, варто їх робити або одним реченням, або long read. У нас long read, і ці підсумки не тільки про результати нашої команди, вони про кожного з нас, про те, що двигун української економіки невпинно працює, важко, з величезними труднощами та щоразу новими викликами, але працює, і впевнено рухається вперед.

Розпочали ми цей рік активно. Вже в січні - перша делегація на масштабну медичну виставку в ОАЕ - Arab Health та Expo 2020 Dubai Далі - наш традиційний лютий, Gulfood 2022, найбільший український стенд у 252 кв.м., ще одна бізнес делегація з індивідуальною програмою. Багато знайомств, нові контакти, дуже успішна постковідна виставка для наших компаній, плани, майбутнє, і ... 24 лютого. Відчай, повне нерозуміння, що робити, всі традиційні стадії прийняття неминучого, пауза і...

І все закрутилося з такою новою силою, енергією та ще більшим бажанням промотувати українські компанії закордоном, що нас вже було не зупинити:

- У березні майже за два тижні до виставки організували участь компанії "Малбі Фудз" ТМ Millennium у Alimentaria Barcelona.

- У квітні організували перші українські колективні стенди на 2 великих виставках - INTERNORGA та Anuga FoodTec, представили там 10 компаній.

- Відкрили безкоштовне розміщення інформації для компаній, які продовжують експортувати, на нашому порталі tradewithukraine.com

- Вже наприкінці травня за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО стартували з проєктом Expo Profi Agrifood - time to export, який за півроку приніс свої результати:

- 30 компаній ми представили на 2 міжнародних виставках - у червні на Free From Functional & Health Ingredients та у жовтні на SIAL Paris, та підтримували участь компаній у виставці BioFach

- 25 компаній отримали комплексну безкоштовну консультацію з експорту від наших експертів,

- Провели 3 тематичні круглі столи на тему, яка ще не стала мейнстрімом, але вже скоро це буде виправлено і про глибинну переробку олійних, зернових, бобових чутимемо значно більше

- Представили ринкові дослідження про ринок продовольчих товарів Франції та Великої Британії

- Зібрали базу продовольчих міжнародних виставок та ще багато корисної інформації

- У грудні в умовах майже повного блекауту провели серію вебінарів Time to export Talks (до речі, всі записи вже є на наших сторінках, посилання у коментарях).

- У серпні почали реалізацію проєкту UA Re:LOCATE за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Як результат:

- 6 українських компаній релокували у західні області

- 10 компаній отримали одночасну консультацію від 3 експертів з питань економіки та експорту, логістики та з юридичних питань

- підготували дослідження по змінах в логістичній системі України у 2022 році

- Почали ініціативу налагодження тісних зв'язків з партнерами на дуже привабливому експортному ринку Великої Британії, в процесі реалізації вже є декілька проєктів.

- Познайомилися з новими людьми та ініціативами, заручилися новими партнерствами та коопераціями, відкрили нові послуги.

Плани та ідеї на наступний рік? Маємо, і відверто вже немало і готуємо багато цікавинок. Хоча, хто як не ми з вами знаємо, що планувати майбутнє та робити будь-які прогнози іноді справа марна. Але відтепер знаємо і ще одне, важливе про кожного з нас. Ми сильні, адаптивні, креативні, деколи відчайдушні, можемо робити справді неможливе, ми віримо в себе, одне одного та в свою країну. І це, мабуть, головний результат цього року.