Новини

Міжнародний форум "АГРІ продажі: виробництво та переробка зернових та бобових"

Відбувся потужний захід у Львові - міжнародний B2B форум "АГРІ продажі: виробництво та переробка зернових та бобових" від Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.

Ця подія стала першим офлайн заходом в рамках перспективної та важливої ініціативи Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО - маркетингової платформи для виробників та переробників зернових, олійних та бобових, метою якої є налагодження діалогу між виробниками, переробниками та діючими, потенційними партнерами закордоном.

Цілий день нетворкінгу, обговорення майбутнього українського аграрного сектору та перспектив експорту, цікавих та різнопланових тематичних панелей, 100+ учасників. Змістовність B2B перемовин та дискусій була просто.

В рамках заходу ми також мали змогу ще раз продемонструвати можливості використання VR-реальності для презентації компанії та ділилися власним досвідом її застосування на міжнародних виставках, який ми отримали під час реалізації проєкту Expo Profi Agrifood - time to export. Тим, хто вчора спробував цю технологію на собі, сподобалося.

Дякуємо нашим партнерам Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО за можливість долучитися до подібних ініціатив та даного заходу. Це був дуже необхідний та важливий для гравців аграрного сектору захід.