Новини та корисні матеріали
Новини

Кувейт дозволив ввіз молочних продуктів з України

Українські експортери молока та молочної продукції відтепер зможуть забезпечувати своєю продукцією ще одну країну - Державу Кувейт. 

За повідомленням МЗС України та Держпродспоживслужби від 25 травня 2021 року відповідний ветеринарний сертифікат погоджений компетентними органами обох країн. 

Міністр закородонних справ України Дмитро Кулеба підкреслив важливість для українських експортерів розвитку та розширення економічних зв'язків з країнами Перської Затоки та ринком Кувейту зокрема.  «Регіон Затоки, зокрема Кувейт, цікавить багатьох українських виробників харчових продуктів. Я радий повідомити, що сьогодні ми створили для них додаткові можливості заробляти на цьому ринку завдяки спільній роботі МЗС та Держпродспоживслужби. В довгостроковій перспективі це також посилить позиції України як постачальника аграрної та харчової продукції в Кувейт» - заявив Міністр закородонних справ. 

Варто зазначити, що для українських виробників молока та молочних продуктів це вже п’ятий відкритий експортний ринок з початку 2021 року. Раніше були відкриті ринки Лівану, Японії, Аргентини та Лівії.

Ознайомитися з формами сертифікатів для ринку Кувейту та інших країн можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби за посиланням.

Переглянути ветеринарний сертифікат на експорт молока та молочних продуктів до Держави Кувейт можна тут. 

Джерело інформації: Міністерство закордонних справ України 
https://mfa.gov.ua/news/kuvejt-vidkriv-rinok-dlya-ukrayinskogo-moloka-ta-molochnih-produktiv