Новини та корисні матеріали
Анонс

Бізнес-місія у м.Дубай на виставку Gulfood 2022

До головної продовольчої виставки Близького Сходу - Gulfood 2022 менше 20 днів. Вільних виставкових місць вже давно не має, але Ви ще можете стати частиною цієї грандіозної міжнародної події у сфері продольства та агротехнологій.

Запрошуємо долучитись до бізнес візиту до м.Дубай, ОАЕ з 12 по 16 лютого на виставку Gulfood 2022. Делегацію очолюватиме Заступник Міністра економіки України -Торговий представник України Тарас Качка.

У програмі передбачена участь у відкритті виставки та найбільшого українського павільйону "Trade with Ukraine", огляд тематичних павільонів та інших українських компаній, індивідуальна робота на виставці Gulfood 2022, участь у Gulfood Breakfast Briefing від Dubai Chamber of Commerce and Industry, відкриття презентації аграрного потенціалу України в рамках роботи павільйону України на ЕКСПО 2020, відвідання найбільшої вільної зони в ОАЕ - DMCC та виробничого майданчику DMCC Coffee and Tea Center.

Окрім того, інформація про учасників буде розміщена на оновленому порталі tradewithukraine.com у розділах "Ukraine at Gulfood 2022" та "Food companies".

Вартість - 2050 дол./особа. У програму включено: проживання у готелі 4*, переліт Київ-Дубай-Київ, трансфери за програмою, трансфер з/в аеропорт, ділова програма, вхідні квитки на EXPO-2020 та на виставку Gulfood.

Усі деталі - за посиланням - https://gulfood.com.ua/business-visit-to-dubai-2022