Новини

Український колективний стенд на Gulfood 2023

Gulfood 2023 is gone to the end. 125+ країн, 5000+ експонентів, топове місце зустрічі світової Food індустрії знову на рік зачиняє свої двері.

Наш 10 ювілейний український колективний стенд на Gulfood 2023 видався дуже вдалим та без перебільшення рекордним за кількістю відвідувачів. Навіть не уявляєте, як приємно та гордо було спостерігати всі 5 днів нескінчений потік людей, постійні перемовини та повні зошити з візитівками у всіх 30 компаній. Важко уявити скільки попереду пост-виставкової роботи у наших компаній.

Сьогодні символічно було завершувати роботу нашого стенду саме у цей день - 24 лютого. День, коли рік назад змінилося багато, але константи так і залишилися незмінними - потужному українському експорту бути, і ми ще більше готові та здатні підкорювати міжнародні ринки. Цей Gulfood це ще раз беззаперечно довів.

Дякуємо усім компаніям-учасницям за довіру, ми щиро пишаємося вами. Також дякуємо Міністерству аграрної політики та продовольства України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, Київській торгово-промисловій палаті та іншим колегам за підтримку.

До зустрічі на наступних виставках, і, звісно, за рік зустрічаємося на Gulfood 2024 з 19 по 23 лютого на нашому найбільшому українському стенді.