Новини
Інші новини

Furniture of Ukraine на виставці M.O.W. у Німеччині

Більше 20 фабрик буде представлено на міжнародній меблевій виставці M.O.W. в Німеччині з 18 по 22 вересня 2022 року у складі Національного стенду України. 
Серед учасників експозиції виробники серійних меблів таких категорій, як: меблі з масиву деревини, столи та стільці, м’які меблі та вуличні меблі. На стенді будуть представлені наступні українські бренди: MIRT, TOKABO, MERX, Budzirka, KLen, MEBUS, Doros, WOODSUN, CUBUS та інші.
До участі в роботі Національного стенду було залучено меблеві фабрики, які відповідають наступним критеріям:
  • наявність колекцій серійних меблів;
  • досвід пакування предметів меблів для доставки глобальними логістичними компаніями кінцевим споживачам;
  • наявність виробничих потужностей для виготовлення мінімального обсягу 1 контейнер/місяць;
  • є сертифікати FSС чи PEFC, що підтверджує походження деревини та стале використання лісу.
Загальна площа стенду 246 квадратних метрів - це яскрава та масштабна експозиція, яку важко оминути у виставковому павільйоні. Дизайн стенду розроблено Дмитром Новіковим, фахівцем в промисловому дизайні та брендингу. Нагадаємо, що Національний стенд #FurnitureofUkraine на Meble Polska 2022, створений Дмитром, було визнано однією з найкращих експозицій на виставці та нагороджено кубком.
Професійно підготовлена експозиція - це запорука успішної презентації продукту для професійних покупців меблів.

Про виставку MOW

M.O.W. 2022 - це 17 павільйонів, де представлено серійні меблі більше 470 виробників із 40 країн світу.
Відвідувачі виставки - виключно бізнес, а саме європейські асоціації закупівель, мережеві магазини, дилери серійних меблів, дизайн-студії, мережі товарів для будівництва та D.I.Y., інтернет-магазини.

Організатори національного стенду Furniture of Ukraine

Українська Асоціація Меблевиків в особі команди Furniture of Ukraine Business Expo активно просуває бренд українських меблів на міжнародній арені. Організація національного стенду стала можливою завдяки активному спрянню та підтримці Раді експортерів та інвесторів при МЗС України, Посольству України у ФРН, Офісу розвитку підприємництва та експорту в Україні, Рівненській Державній Обласній Військовій Адміністрації. Партнером зони переговорів на стенді є компанія Клеберіт-Україна.
Медіа-підтримка роботи стенду від Центрe підтримки експорту КТПП, журналів Меблева справа, Pragmatika та Дом та інтер’єр.
Успішна участь національними стендами #FurnitureofUkraine на виставках в Польщі, ОАЕ та Італії цьогоріч вже довела, що разом можна зробити значно більше!
З питаннями щодо роботи національного стенду можна звертатись до оргкомітету +380675064898