Новини

Конференція-виставка "Хлібна індустрія - 2023"

Відбулася Конференція-виставка "Хлібна індустрія - 2023" за участю представників влади, профільних об’єднань, партнерів, представників бізнесу, інвесторів, фінансових установ!

Надзвичайно корисною була панельна дискусія на тему: "Проблеми якості української сировини в 2023/24 МР", модератором якої виступив Родіон Рибчинський - директор спілки «Борошномели України».

Обговорюються такі важливі питання:

- Якість зерна пшениці та борошна
- Використання збагаченого борошна
- Загальні проблеми з якістю сировини та готової продукції

Учасники дискусії поділилися своїми проблемами, практичним досвідом та пропозиціями щодо вирішення проблем, що було надзвичайно корисно для всіх, хто пов'язаний із виробництвом хлібобулочних виробів!

Всіх учасників конференції чекають ефективні перемовини з потенційними партнерами та клієнтами, які стали можливими завдяки підтримці Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО для України - програми сприяння експорту та розвитку агробізнесу в Україні.

Саме завдяки співпраці з USAID Agro учасники конференції зможуть провести результативні перемовини з потенційними клієнтами, отримати контакти провідних компаній галузі та залучитися діловими зв'язками.

Ми щиро вдячні USAID Agro за підтримку українських виробників!