Новини

Час підбивати підсумки за 2023 рік

Напередодні кожного нового року звичка підбивати підсумки надає саме той такий потрібний чарівний новорічний момент, коли розумієш скільки всього відбулося, і як неймовірно багато вдалося здійснити та досягти!

Для нашої команди - це був дуже плідний рік:

- десятки компаній взяли участь на наших колективних стендах на провідних міжнародних виставках світу - Gulfood, IFE - International Food & Drink Event, Private Label Manufacturers Association PLMA Amsterdam, F İstanbul, Anuga, Gulfood Manufacturing, PLMA Chicago (до речі, це наш дебют - перший колективний стенд у Північній Америці). Виставки, as usual, our pure love and passion without any doubts.

- дуже вдала співпраця з нашими постійними та надійними партнерами Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» щодо реалізації крутих проєктів (і в цьому році, і з амбітними планами на новий рік)

- безліч грантових консультацій для ММСП різного профілю

- підтримка та активна участь у AGRISALES B2B: ПРОДУКТИ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНОВИХ, ОЛІЙНИХ ТА БОБОВИХ: ПРОДАВЦІ VS ПОКУПЦІ від Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО

- і сотні зустрічей, перемовин, нові партнерства, ініціативи, щирі емоції, та багато чого, що залишитися поза сторінками Фейсбуку.

Ми вдячні кожному за цей рік, дякуємо, що з нами, що довіряєте та за те, що разом ми створюємо дійсно щось важливе та те, що має сенс!

З Новим 2024 Роком!

Бажаємо здійснення найамбітніших мрій та ідей, єдності, щирості, любові та тепла. Будьте щасливими та бережіть себе.

Разом зможемо все!