Архів подій. Колективний стенд українських компаній на виставці Gulfood Manufacturing 2019.

Наша історія на виставці
Gulfood 2020

Дата проведення: 16-20 лютого 2020
Місце проведення: Дубай, ОАЕ
Виставковий центр: Dubai World Trade Center

Кількість колективних стендів: 2
Кількість компаній на колективному стенді: 33
Кількість компаній заочної участі: 6
Загальна площа колективних стендів: 252 кв.м
.

Gulfood 2020 вже в 25-раз відкрив свої двері для гравців ринку продовольства зі всього світу. Масштаби цього дійства дійсно вражають і Україна була гідно представлена провідними виробниками продуктів харчування та напоїв.

На відкритті стенду були присутні Тарас Качка - Торговий представник України, Володимир Коляденко - віце-президент Київської ТПП, Юрій Полурез - Надзвичайний і Повноважний Посол України в ОАЕ, Ольга Трофімцева - т.в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України (2019 р.), представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Офісу з просування експорту України.
" Gulfood 2020 Dubai вражає. Україна на Gulfood вражає. Торгувати, щоб нагодувати світ - це про нас. Отже. Основний український стенд у павільйоні зі США, Канадою, Німеччиною, Польщею та іншим ЄСом. Оформлення - дуже гарне. Рояться відвідувачі.Це все плоди багаторічних зусиль Irina Zelenina і колег."
Тарас Качка
Торговий представник України
" Гордість. За країну і за кожного окремого виробника, який присутній на стенді України на Gulfood 2020. Особлива подяка Irina Zelenina & Київській Торгово-Промисловій Палаті за високопрофесійну організацію супер-стенду."
Ольга Трофімцева
т.в.о. Міністра аграрної політики
та продовльства України (2019 р).
"За 7 років регулярного представлення компаній на національному стенді ми еволюціонуємо разом з українськими експортерами. Україна на Gulfood виступає великим брендом."
Ірина Зеленіна
Директор EPC